Wsmart Bilişim Hizmetleri

Wsmart 2011 yılında web tasarıma yönelik ihtiyaçlara çözüm üretmek için kurulmuş bir Ayhaner Medya projesidir. Ana faaliyet konusu web hizmetleridir. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda kurumsal kimlik çalışmaları, görsel ve işitsel reklam hizmetleri ve sosyal medya reklamcılığı yer almaktadır.

Yeni işletme kuranlar, web sitelerini güncelletmek isteyenler gibi küçükten büyüğe tüm firmalara web tasarım hizmeti vermektedir. Bir çok tasarım paketi ile bütçesi az olan firmalara da uygun fiyata web tasarım hizmeti vermektedir. Gün geçtikçe gelişmekte olan internet ağında trendleri takip ederek yeni çözümler getirmektedir.

Misyonumuz

Alanımızdaki konularda araştırmaya ve geliştirmeye büyük önem vermek, şirketlere ve bireylere teknolojik konularda danışmanlık hizmeti vermek ve dünya ölçeğinde bir marka olmak.

Vizyonumuz

Alanında uzman ekibimiz ile web tasarım konularında hizmet veren, hizmeti dünya kalite standartlarında ve sürekliliğinde alanında öncü bir yapı oluşturmak, bu sektördeki öncü firmalar ile rekabet eden bir isim olmaktır.

Sorumluluklarımız

En öncelikli sorumluluğumuz, müşterilerimizin kurumsal kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik bir şekilde web sitelerine yansıtmak, interneti en doğru şekilde vitrin etmektir.Tüm işlerimizde müşteri memnuniyeti hedef alarak çalışmaktayız. Geliştirdiği projelerden emin olan firmamız eksiklikler ve hatalar olması durumunda sorumluluk duygusuyla hareket etmektedir.