E-Ticaret Nedir?

E ticareti kısaca tanımlamak gerekirse ticaretin dijital ortamda online olarak yapılmasına denmektedir. Ürünlerinizi, hizmetlerinizi pazarlamak ve ticaretini yapmak için kurulan sanal mağazalardır. Bu mağazalar üzerinden çeşitli ödeme yöntemleri ile sipariş alıp ürünlerinizin, hizmetlerinizin satışını yapabilirsiniz.

E ticaret sitesi yaptıran firmalar belirli bir lokasyona bağlı kalmayıp, Türkiye’nin her yerine ürünlerinin satışını yapabilmektedir. Böylelikle satış sayısını arttırıp daha fazla müşteri portföyüne erişebilirler. Çeşitli ödeme yöntemleri ile siteleri üzerinden ücretleri tahsil edebilirler.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner]

[/vc_column][/vc_row]

E Ticaretin Faydaları Nelerdir?

E ticaret site ile müşterilerinize ürünleriniz, hizmetleriniz hakkında 7/24 bilgi verebilirsiniz. Ürünleriniz hakkında bir çok bilgi ve seçenek sunabilirsiniz. E ticaret sistemi sayesinde müşterilerinizi elinizde tutmanız çok daha kolaydır. Bunun nasıl olduğundan bahsetmek gerekirse, sipariş verip bir hizmeti veya ürünü alan müşterinizin irtibat bilgileri sistem üzerinde kayıtlı kalmaktadır. Böylelikle kampanyalarınızı, indirimlerinizi sms yoluyla müşterilerinize bildirebilirsiniz. Böylelikle daha fazla geri dönüş elde edip satış sayınızı daha fazla arttırabilirsiniz.

Bir diğer faydası ise ürün stoğunuz sistem üzerinde kayıtlı olduğu için ne kadar stok kaldığını neyin eksik olduğunu, kısacası her şeyi sistem üzerinden kontrol edebilirsiniz. Sadece belirli bölgeye değil tüm Türkiye’ye satış yapabilmenize olanak sağlar. Müşteriler evlerinden hiç çıkmadan ürünlerinizi alabilirler. Bu gibi bir çok olan sağlamaktadır.

7/24 Açık Mağazanız

E Ticaretiniz üzerinden 7/24 ürünlerinizin satışını yapın. Müşterileriniz hiç beklemesin, hızlı çalışsın ve hiç kapanmasın.

Kolay Yönetim

Ürünlerinizi, hizmetlerinizi çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Çeşitli kampanyalar, indirmler uygulayabilirsiniz.

Aramalarda Yükselin

Hazırladığımız E Ticaret sisteminiz google dostu olup aramalarda yükselmenizi sağlar. Böylelikle daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz.

Kimler Tercih Etmeli?

E ticaret sistemini bir başka deyimle internet mağazasını Mağazacılık, Otomotiv, üretim, promosyon, matbaa, bilişim vb. gibi ürün ve hizmet satışı yapan firmalar tercih etmektedir. Ürün, hizmet satışı yapan ve satış sayısını arttırmak isteyen, daha geniş kitleye ve tüm Türkiye’ye ürünlerini pazarlamak isteyenler tercih etmektedir. E ticaret sistemleri sayesinde müşterileriniz ürünleriniz ve hizmetlerin hakkında daha detaylı bilgiye sahip olup oturdukları yerden evlerinden dahi dışarı çıkmayarak ürünlerinizin siparişi verebilirler. Bu sistemden yararlanıp E ticaret sistemi kurmak isteyen firmalar tercih etmektedir. Ürünlerin yanı sıra, tasarım, yazarlık gibi hizmetlerinde satışını e ticaret sistemleri üzerinden yapabilirsiniz. Bizlerle iletişime geçmeniz durumunda sektörünüz, ihtiyacınız ve isteklerinize göre sizlere en uygun paketimizi sunmaktayız. E ticaret sistemi yaptırmaya karar kıldığınız an sizlerden detaylı bilgi alınıp profesyonel ekibimiz tarafından sizlere en uygun şekilde hazırlayıp tarafınıza sunmaktayız.

Nasıl E-Ticaret Sitesi Yaptırabilirim?

Bizlerle irtibat numaralarımızdan ulaşabilir veya formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Sizlerle görüşerek firmanız, hizmetleriniz, isteğiniz hakkında detaylı bilgi almaktayız. Ardından ihtiyacınıza ve isteğinize yönelik bir çalışma planı oluşturup bu çalışma planı üzerinden isteğinize en uygun çalışmayı en kısa sürede tamamlayıp teslim etmekteyiz. Satış sonrası desteğimizi de eksik etmeyip Wsmart bilişim hizmetleri olarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Sizlerle görüşülüp isteklerinize göre çalışma planlı hazırlandığı an çalışmalara başlamaktayız. Yoğunluk ve işlem sırasına göre minimum 2, maksimum 7 iş günü içerisinde e ticaret siteniz hazırlanıp tarafınıza teslim edilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM

Yandaki formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

E – Ticaret hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TELEFONLA ULAŞMAK İÇİN:

0850 532 20 23