Ekonomik Web Tasarım

Web siteleri sanal ortamda firmanızın kurumsal kimliğini tanıtan, müşterilerinizin ürünleriniz, hizmetleriniz hakkında bilgi sahibi olmasına yardımcı olan uluslar arası ağ ortamlarında yayınlanan online sistemlerin hazırlanış sürecine web tasarım denir.  Küçükten büyüğe tüm işletmelerin web site tasarımı yaptırması ve yayına açması oldukça önemlidir. Web siteleri sayesinde uzaklık yakınlık durumunun bir önemi kalmayıp bölge olarak size yakın olmayan müşterilerinizin de firmanız hakkında detaylı bilgiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Web siteleri sadece kurumsal firmalar tarafından yaptırılan ve çok masraflı bir hizmet gibi görülse de, küçük çaplı işletmelerinde web tasarım ihtiyacına çözüm getirmek için ekonomik web tasarım paketimizi hazırladık. Firmanızı, reklamınızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi tanıtmak için web sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz ve mali durumlarınızı zorlamayacak ama bir yandan da profesyonel görünümde olacak bir web sitesi istiyorsanız, ekonomik web tasarım paketimizi tercih edebilirsiniz.[/vc_column_text]

Uygun Fiyat

Hem bütçenizi zorlamayacak, hemde profesyonel bir şekilde dizayn edilmiş web siteye sahip olacaksınız.

Profesyonel Tasarım

Uygun fiyatın yanı sıra profesyonel  web tasarıma sahip olun. Müşterilerinize karşı iyi izlenim yaratın.

Hızlı Teslimat

Web sitenizi minimum 1, maksimum 3 iş günü içerisinde teslim edelim. Hemen bizlerle iletişime geçin.

Neden Web Site Yaptırmalıyım?

Firmanızı, hizmetlerinizi, reklamınızı, ürünlerinizi vb. tanıtımlarını yapmak, veya firmanız hakkında müşterilerinize önden bilgi vermek için internet ortamında kurumsal kimliğinizi oluşturmanız, yani web site tasarımı yaptırmanız gerekmektedir. Bir ürünü veya hizmeti almak isteyen müşterilerin büyük çoğunluğu internet üzerinden hizmeti ve bu hizmeti veren firmaları araştırıp bilgi edinmektedirler. O nedenle küçükten büyüğe tüm firmaların web siteleri bulunması gerekmektedir. Müşteri portföyünü arttırmak, yeni kitlelere ulaşmak için bu çok önemlidir.

Web siteleri maliyetli bir hizmet gibi gözükse de broşür, afiş, billboard gibi tanıtım materyallerine nazaran daha uygundur. Bunun nedeni ise ürünleriniz, hizmetiniz hakkında değişiklik, güncelleme yapmak isterseniz veya yeni hizmet ekleyip bir diğerini çıkarmak isterseniz tekrardan baskı maliyetine girmenize gerek kalmamaktadır. Kolay kullanımı paneli sayesinde hiç zorlanmadan istediğiniz güncellemeleri değişiklikleri yapabilmektesiniz.

[/vc_column][/vc_row]

Ekonomik Web Tasarım Paketi Neleri Kapsıyor?

Uzman tasarım ekibimiz, satış destek uzmanlarımız ile büyük çaplı firmaların yanı sıra küçük ölçekli işletmelerde en uygun fiyatlara en şık ve modern web sitesine sahip olmaları için ekonomik web tasarım paketimizi hazırladık. İhtiyacınıza ve isteğinize yönelik hazırlayacağımız uygun fiyat web site paketleri maksimum 5 sayfayı kapsamaktadır. 5 sayfada firmanızı veya hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtacak, ve sitenize girecek ziyaretçiyi yormayacak, kaliteli içeriklerden oluşmuş şekilde web sitenizi hazırlamaktayız. Aynı zamanda google dostu olup aramalarda hızla yükselmeniz için titizlikle çalışmaktayız. Sayfa açılış hızlarına, yazılan tanıtım yazılarına önem vermekteyiz.

Nasıl Web Site Yaptırabilirim?

Bizlerle irtibat numaralarımızdan ulaşabilir veya formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Sizlerle görüşerek firmanız, hizmetleriniz, isteğiniz hakkında detaylı bilgi almaktayız. Ardından ihtiyacınıza ve isteğinize yönelik bir çalışma planı oluşturup bu çalışma planı üzerinden isteğinize en uygun çalışmayı en kısa sürede tamamlayıp teslim etmekteyiz. Satış sonrası desteğimizi de eksik etmeyip Wsmart bilişim hizmetleri olarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Sizlerle görüşülüp isteklerinize göre çalışma planlı hazırlandığı an çalışmalara başlamaktayız. Yoğunluk ve işlem sırasına göre minimum 1, maksimum 3 iş günü içerisinde siteniz hazırlanıp tarafınıza teslim edilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM

Yandaki formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Ekonomik Web Tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TELEFONLA ULAŞMAK İÇİN:

0850 532 20 23