Alan Adı (Domain)

Domainler yani alan adları internet üzerinde yer almak için sahip olmanız gereken kimliğinizdir. Web sitenizin adı ve adresidir. Alan adları olmadan ziyaretçiler web sitelerinize erişemezler. Alan adları, ip adresi denilen, bilgisayarların birbirlerini tanımasına yarayan numara sisteminin daha sadeleştirilmiş ve akılda kalıcı olması için kelimelerle ifade edilmiş halidir. Websitenizi ziyaret edecek kişiler ip adresinizi bilemeyecekleri için bir alan adı alarak sitenize daha kolay ve akılda kalacak bir adres belirlemelisiniz.

Wsmart bilişim hizmetleri olarak alan web tasarım hizmetlerinin yanı sıra alan adı hizmeti vermekteyiz. Siteniz için en uygun alan adını alıp akılda kalıcılığı arttırmak için çalışmaktayız.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner]

Hosting Hizmeti

Hazırlanan web sitelerin yüklenmesi için hostinge ihtiyacımız bulunmaktadır. Sizler için konfigüre edilmiş sunucularda sizler için ayrılmış alana hosting denmektedir. Bir websitesine girdiğinizde bilgisayarınız web sitesinin hostingine bağlanıp tasarımı ekranınıza taşımaktadır. Bu nedenle sunucular, hostingler sürekli açık olması gerekmektedir.

Web sitenizin sayfasını hızlı açılması sitenize giren ziyaretçiyi yormayarak kaliteli bir izlenim bırakmaktadır. Sayfa açılış hızları, site hızı hostingin kapasitesine bağlıdır. Sizlere web tasarımın yanı sıra hosting hizmeti vermekteyiz. Profesyonel sunucularımızda web siteniz için yer ayırmaktayız. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde web sitenizi sürekli yayında tutmaktayız.

Alan adı ve Hosting Hizmetinden Nasıl Yararlanırım ?

Wsmart bilişim hizmetleri olarak bizlerden web tasarım paketi almanız durumunda domaininizi ücretsiz bir şekilde alıp sitenizi profesyonel sunucularımıza bağlamaktayız. İsteğinize ve ihtiyacınıza yönelik web tasarım paketlerimize göz atabilirsiniz. Bizlerle irtibat numaralarımızdan ulaşabilir veya formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile sizlerin isteklerinizi dinleyerek sizlere en kaliteli hizmeti vermek için buradayız.

Alt kısımda bulunan formu doldurmanız durumunda profesyonel satış destek uzmanlarımız sizlerle iletişime geçerek hangi sektörde faaliyet gösterdiğinizi, isteklerini ve ihtiyaçlarınızı dinleyerek sizler için en uygun çalışma planını ayarlamaktadır. Hemen bizlerle iletişime geçin.

[/vc_column][/vc_row]

SİZİ ARAYALIM

Yandaki formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Alan adı ve hosting hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TELEFONLA ULAŞMAK İÇİN:

0850 532 20 23