Marka Tescil

Marka, işletmeyi, firmayı temsil etmekte olan önemli bir işarettir. Bu önemli işaret, özenli bir şekilde korunmalıdır ve yasal açıdan da tescil edilip sahip olunmalıdır. Markanın tescil edildiğine dair resmi belgenin olması şarttır. Marka tescili, işletmeler için önemli derecede avantaj sağlamaktadır. Ülkemizde marka tescili işlemi, Türk Patent Enstitüsü’ne başvuru yoluyla yapılmaktadır. Sizin isminizi kullanarak ve bundan kazanç sağlamaya yönelik çalışan bazı kuruluşlar olacaktır. Marka tescili ile hepsinin önüne geçerek bunu engelleyebilirsiniz.

Marka tescili başvurusu için önemli birçok detay bulunmaktadır. Bunları bilerek doğru zamanda başvuru yapmanız neticeyi hızlandırır. Ayrıca marka tescili olamayacak bazı marka isimleri bulunur.

Bir işletmenin, firmanın tabelalarında görmüş olduğunuz isimlerin çoğu markadır ve birçoğu tescillidir. İşletme sahipleri günümüzde bu konuda çok daha fazla hassastır. Bu nedenle sizde bir marka ismine karar vermişseniz; avantajlardan faydalanabilmek ve markayı kaybetmemek için vakit kaybetmemelisiniz.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner]

Markamı Nasıl Tescil Ettirebilirim?

Marka tescil işlemlerinde bir çok detay bulunmaktadır. Bunları bilerek marka tescil işlemleri hızladırılabilir. Marka tescil işlemi uzun süren ve takip edilmesi gereken bir iştir. Wsmart bilişim hizmetleri olarak markanızı tescil ettiriyoruz. Sizin yerinize her şeyi biz ayarlamaktayız. Doğru bir şekilde sizleri yormadan en hızlı şekilde markanızı tescil ettirmekteyiz. Peki ne yapmanız gerekiyor. İrtibat numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz alt kısımda bulunan formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Öncelikle sizlere marka tescili hakkında bilgi vermekteyiz ardından hangi belgelerin hazırlanması gerektiğini sizlerle paylaşıp marka tescil işlemlerine başlamaktayız. Her aşamada sizleri bilgilendirmekteyiz. Yerinizden bile kıpırdaman oturduğunuz yerden markanızı tescil ettirebilirsiniz.

[/vc_column][/vc_row]

SİZİ ARAYALIM

Yandaki formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Marka Tescil hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TELEFONLA ULAŞMAK İÇİN:

0850 532 20 23