Profesyonel Web Tasarım

Web siteleri internet ağında, firmanızın hizmetlerini, ürünlerini, kurumsal kimliğini tanıtmaya yarayan, daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayan online sistemlerdir. Bu sistemlerin hazırlanış sürecine web tasarım denir. Küçükten büyüğe tüm işletmeler kurumsal kimliğini oluşturmak ve müşterilerine firmaları hakkında önden bilgi vermek için web site yaptırması çok önemlidir.

Basılı ürünlerin yanı sıra en önemli kurumsal kimliğiniz web siteleridir. O nedenle yeni kurulan işletmeler için olukça önemli olan web tasarım paketleri firmaların isteğine ve ihtiyacına göre şekillenebilir. Küçük ölçekli firmalar, işletmeler ekonomik web site paketlerini tercih ederken, orta ölçekli ve büyük ölçekli firmalar daha kapsamlı yazılım alt yapısına sahip, daha modern bir siteye sahip olmak için profesyonel web tasarım paketlerini tercih etmektedir. Minimum 5 sayfa, maksimum 30 sayfa olan profesyonel web tasarım paketimiz, kaliteli yazılım alt yapısı, modüller ve tasarım yönünden firmanızı en iyi şekilde tanıtacak ve müşterilerinize karşı iyi izlenim verecek şekilde oluşturulmaktadır.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Kimler Tercih Etmeli?

Orta ölçekli ve büyük ölçekli kurumsal firmalar kurumsal kimliğini, hizmetlerini en iyi şekilde tanıtmak için profesyonel web sitelerine sahip olmak isterler.

Bu firmalara örnek vermek gerekirse, Turizm, seyahat acenteleri faaliyet gösterdikleri alanları tanıtmak için veya internet üzerinden rezervasyon, bilet satışı gibi hizmetler verebilecek için, tatil seyahat hizmetlerini detaylı tanıtabilmek için profesyonel web sitelerine yönelmektedir. Araç kiralama hizmeti veren firmalar web siteleri üzerinden araç kiralamak veya firmaları hakkında geniş kapsamlı bir bilgi verebilmek için tercih etmektedir. Veya bir çok hizmet veren ve bunları detaylı tanıtmak isteyen güzellik merkezleri gibi sektörler tercih etmektedir.

Bunların yanı sıra üretim tesisleri, mağazacılık, bilişim hizmetleri vb gibi alanlarda faaliyet gösteren, ürünlerini ve verdikleri hizmetleri kampanyaları detaylıca ve profesyonel olarak tanıtabilmek için ve siteyi ziyaret edecek müşterilerin göz zevkine hitap edebilmek için profesyonel web site paketleri tercih edilmektedir.

Paket Neleri Kapsıyor?

Profesyonel web paketleri, tercih eden firmaların isteklerine ve ihtiyaçlarına göre şekil almaktadır. Minimum 5 , maksimum 30 sayfadan oluşmaktadır. Faliyet gösterilen alana, hizmete, veya firmanın isteğine göre oluşturulan yazılımlar, modüller hazırlanmaktadır. Profesyonel yazılım alt yapısı ve tasarım ile firmanızı en iyi şekilde yansıtacak biçimde hazırlamaktayız. Türkiye genelinde bir çok kişi interneti mobil telefon üzerinden kullanmaktadır. O nedenle hazırladığımız web siteniz mobil ile uyumlu olup sorunsuz ve şık bir şekilde mobil üzerinden kullanılabilir şekilde olacaktır.

Yavaş açılan sayfalar ve karışık hazırlanmış sayfalar kötü izlenim yaratmanıza neden olabilir. Sayfa açılış hızlarına ve tasarım yerleşimine dikkat ederek, sitenizi ziyaret edecek müşterilerinizin gözünü yormayacak şekilde hazırlamaktayız. Google ile uyumlu aramalarda zamanla üst sıralara çıkmanızı sağlayacak biçimde hazırlanmaktadır.

Profesyonel Tasarım

Uzman tasarım ekibimiz ile sizlere özel profesyonel web tasarım hizmeti vermekteyiz.

7/24 Destek

Web sitenizin tesliminin ardından her türlü probleminizde sizlere 7/24 destek vermekteyiz.

Hızlı Teslimat

Profesyonel web sitenizi minimum 2, maksimum 5 i günü içerisinde tarafınıza teslim etmekteyiz.

Nasıl Profesyonel Web Siteye Sahip Olurum?

Bizlerle irtibat numaralarımızdan ulaşabilir veya formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Sizlerle görüşerek firmanız, hizmetleriniz, isteğiniz hakkında detaylı bilgi almaktayız. Ardından ihtiyacınıza ve isteğinize yönelik bir çalışma planı oluşturup bu çalışma planı üzerinden isteğinize en uygun çalışmayı en kısa sürede tamamlayıp teslim etmekteyiz. Satış sonrası desteğimizi de eksik etmeyip Wsmart bilişim hizmetleri olarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Sizlerle görüşülüp isteklerinize göre çalışma planlı hazırlandığı an çalışmalara başlamaktayız. Yoğunluk ve işlem sırasına göre minimum 2, maksimum 5 iş günü içerisinde profesyonel siteniz hazırlanıp tarafınıza teslim edilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM

Yandaki formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Web Tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TELEFONLA ULAŞMAK İÇİN:

0850 532 20 23