Web Site Güncelleme

Hızla gelişen ve gelişmekte olan internet ağında küçükten büyüğe bir çok firma ve işletme yerlerini aldı. Yaptırdıkları web siteleri ile hizmetlerini, firmalarını ve kampanyalarını geniş kitlelere ulaştırmayı hedefledi. Fakat bazı firmalar yanlış dizayn edilmiş, göze hoş gelmeyen, gelişi güzel hazırlanmış web siteleri ile olumlu geri dönüş alamıyorlar. Veya bunların yanı sıra eski tarihte açılmış, kullanışlı olmayan ve yeni kampanyalarını rahat sergileyemedikleri, ihtiyaçlarını yeteri kadar karşılamayan web siteleri ile hedefledikleri sonuçlara ulaşamamaktadırlar.

Bu durumda Wsmart bilişim hizmetleri olarak web güncelleme hizmetimiz ile web sitelerinizi yeni trendlere göre, göze hoş gelecek ve ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak şekilde güncellemekteyiz. Kullanımı kolay admin paneli ile yeni ürünlerinizi, kampanyalarınızı rahat ekleyip çıkarabilmek özelliğine sahip, göze hoş gelecek ve dizaynı iyi yapılmış şekilde sıfırdan dizayn etmekteyiz.

Web Güncelleme Hizmetini Kimler Tercih Etmeli?

Dizaynı yanlış yapılmış, siteyi ziyaret eden müşterilerin gözünü yoracak şekilde hazırlanmış ve ihtiyaçları yeteri kadar karşılamayan, herhangi bir güncelleme yapılmaya olanak tanımayan, ürün veya hizmetlerinizi yanlış veya kötü sergileyen web sitelerin sahipleri tercih edebilirler.

Profesyonel ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi detaylıca dinleyip bir çalışma planı oluşturup en kısa sürede isteğinize en uygun çalışmayı hazırlayarak eski websitenizi güncellemekteyiz.

Nasıl Web Güncelleme Hizmetinden Yararlanabilirim?

izlerle irtibat numaralarımızdan ulaşabilir veya formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Sizlerle görüşerek firmanız, hizmetleriniz, isteğiniz hakkında detaylı bilgi almaktayız. Ardından ihtiyacınıza ve isteğinize yönelik bir çalışma planı oluşturup bu çalışma planı üzerinden isteğinize en uygun çalışmayı en kısa sürede tamamlayıp teslim etmekteyiz. Satış sonrası desteğimizi de eksik etmeyip Wsmart bilişim hizmetleri olarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Sizlerle görüşülüp isteklerinize göre çalışma planlı hazırlandığı an çalışmalara başlamaktayız. Yoğunluk ve işlem sırasına göre minimum 2, maksimum 7 iş günü içerisinde e ticaret siteniz hazırlanıp tarafınıza teslim edilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizlerle İletişime Geçin

Yandaki formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Web Güncelleme hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TELEFONLA ULAŞMAK İÇİN:

0850 532 20 23