ZigaForm version 5.2.6

Alan Adı Kayıt ve Hosting

Wsmart Website Hizmetleri, Websitenizi internet üzerinde kayıt ettirmek ve ona bir isim seçmek konusunda size yardımcı olur. Yani sizi bir marka olarak internet üzerinde kaydettirir. Ve markanız için özgün yani sadece size ait olan bir ismi markanız için satın alır. 

Böylece internet üzerinde bir sunucu üzerinde artık markanız kayıtlıdır ve müşterileriniz websitenize erişim sağlayabilecek duruma gelirler. 15 senelik tecrübenin ve 10.000’lerce projenin verdiği özgüvenle sizin için en iyisini seçmek için burdayız. Sadece isteklerinizi, endişelerinizi, gereksinimlerinizi bizimle paylaşın. Biz size en iyi Alan Adı ve Hosting Hizmetini sağlamak için hazırız.

Bizi Arayın: 0 850 532 20 23 (Ayrıca Whatsapp Hattımız)

Hosting, sitenizin içeriklerinin dünyanın her yerinden kullanıcı için ulaşılabilir olmasını sağlar.
Alan Adı sayesinde internet üzerinde markanızın bir adı olur ve bu sayede müşterileriniz size ulaşabilir.
Wsmart, Websitenizin trafiğine göre doğru sunucu seçimlerini yapar .
Wsmart Medyastart Website Tasarım
Hosting Alan Adı

İnternette görünür olmak için ihtiyaç duyduğunuz web sitesi kurulumu domain ve hosting hizmeti ile başlar. Her websitesinin bir domain’i ve içeriklerinin saklandığı bir hosting’i vardır.

Wsmart sizin için, her faktörü değerlendirir ve uygun sunucuyu seçer. Böylece websiteniz internet üzerinde güvenle tutunabilir.

Müşterilerinizin internet üzerinde sizi bulmaları için adres çubuğuna yazdıkları adrese (www.ornekisim.com) alan adı diyoruz. Yani websitenizin ismi markanızın alan adıdır. 

Alan adınızı doğru ve etkin seçmek çok önemlidir. Wsmart sizin için uygun alan adını bulabilir.

Bizi Arayın

  • 0 850 532 20 23
    (Ayrıca Whatsapp Hattımızdır)
  • info@wsmart.com.tr

Sipariş Verin

İstediğiniz Özelliklere Sahip ya da Hazır Paket Websitelerimizden  Uygun Fiyata Sipariş Verin. Ya da Özel Teklifimizden Yararlanın.

wsmart website tasarım kullandığımız sistemler

Sepetinizde ürün bulunmuyor.